Grup Çalışması

 

Sıradaki çalışma 24 Mayıs 2017 tarihinde yapılacak olan Ay Merkezi çalışmasıdır.

Online Ay Merkezi (Kalp Çakra) Çalışması
24 Mayıs 2017 saat 21:00-22:30

Ay merkezi, enerji astrolojide “Kalp Çakra”ya denk gelen enerji merkezidir.

Ay merkezi hava elementidir ve bedendeki görevi ruhu beslemektir. Ay merkezinin besini sevgidir. Ruhun oksijeni, yani sevgi, Ay merkezinde yer alır. Her bireyin doğum anında Ay’ı farklı bir burç ve konumdadır. Bu konum her birimizin sevme ve sevilme kapasitesini, sevme koşullarını bize gösterir. Ay merkezi koşulsuz sevgi merkezidir ve bizler başkalarına sevgi adına koyduğumuz koşulları aslında kendimizi sevmek için de koyarız.

Doğum anımızda Ay’ın içinde bulunduğu etkileşimleri yumuşatmayı başardığımız zaman hem çevremizle, hem kendimizle daha şefkatli bir ilişki kurmaya başlarız.

Rezonansı en yüksek olan, ruhsal bedenin tam ortasında yer alan Ay merkezi, aynı zamanda bedendeki tek bağımsız enerji merkezidir. Ay merkezinin etkisinde olduğu koşulları kaldırmayı başarabildiğimiz zaman, hayatımız daha barış dolu, daha sevgi dolu bir oluş haline geçer.

Ay merkezi çalışmasının ana amacı:

Kendini sevme ve kabullenme, kendine karşı şefkat beslemeyi öğrenme, kendine de sevdiği birine davrandığı gibi davranmayı öğrenmek, tüm ilişkilerini düzeltmek, affetmek.

Görünür hayatta düzelmesi beklenen sorunlar: 

Bedeni ağırlaştıran geçmiş ilişkilerden birikmiş hüzün duygusunun salınması, ilişkiler, ev ve aile ile özellikle anne ile ilgili problemlerin düzelmesi

Kalp, akciğerler, göğüs ve çevresi, kollar, kürek kemikleri arasındaki problemler, solunum yoluyla ilgili problemler, bağışıklık sistemi problemleri…

Grup çalışma ücreti : 150 TL

Bilgi ve talep için: lütfen tıklayınız

 Enerji Astroloji ile hayatın her alanını bir üst seviyeye taşıyıp, içinizdeki enerjiyi yönetmeyi öğrenebilirsiniz.

Enerji Astroloji’de Mars, Venüs, Güneş, Ay, Merkür, Jüpiter ve Satürn merkezleri olarak geçen çakra sistemi incelenmekte ve bedenimize yayılan göksel enerjilerin karşı koyamayacağımız etkileri dengelenmektedir.

Doğum haritasındaki zorlu etkileri hafifletip dengeye sokan enerji egzersizleri, frekans çalışması ve olumlamalar yoluyla içinizde taşıdığınız enerjiyi ahenkli bir senfoni haline getirebilirsiniz.

İçinizin ahengi yerine oturduğu zaman dışınızda da aynı şey olur.

Kişisel dönüşüm, kendini yenileme süreci tıpkı bedeni geliştirme ve yenileme çalışması yapmak gibidir. Diyet ve spor yaparak bedeniniz ile çalışırsınız. Enerji çalışmaları ile de doğum anında içinizde konumlanan şartlanmış enerjiniz ile çalışırsınız.

Bir program dahilinde olmayan tüm kişisel dönüşüm çalışmaları bilinçsiz bir diyet veya bilinçsiz spor yapmanın bedene verdiği zararlar gibi enerjiye zarar verir. Arı kovanına çomak sokmak misali etki gösterir. Sizi içinden çıkamadığınız sürekli kendinizi daha iyi olma girdabına sokar, daha iyi olmaya çalışmak, kendini olduğu gibi sevmemenin en önemli göstergesidir.

Astroloji bizlere gözümüzle görme şansımız olmayan içimizdeki enerjinin durumunu gösterir. Enerji Astroloji çalışmaları da gördüğümüz enerjiyi öncelikle anlamamıza, sonra da neyi değiştirmeye karar vereceğimize yardımcı olur. Enerji Astroloji çalışması, katılımcıya verilen enerji egzersizleri, ses titreşimleri ve olumlamalar üçlüsünden oluşan bir çalışmadır.

Her gezegen için ayrı bir program çıkarılmakta ve 1 ay süreyle bu program uygulanmaktadır.

Çalışmalar online grup çalışması şeklinde gerçekleşir ve katılımcılar ister canlı katılımda bulunurlar, isterlerse tekrarını izleme, dinleme olanağına sahiptirler.

Canlı katılımda bulunan kişiler çalışma esnasında paylaşılan bilgiler ile ilgili soru sorabilirler. Ayrıca mail yoluyla da her çalışma öncesinde sorular gönderilebilir ve çalışma esnasında bu sorulara yanıtlar alırlar.

Katılımcılara çalışılan gezegenin, egzersiz videoları, titreşim çalışması ve bilgi dosyası gönderilir.

Egzersiz videolarındaki çalışmalar günde yaklaşık 15 dakikanızı alacak egzersiz çalışmaları olup, enerji çalışması olduğu için fiziksel yorgunluk veya zorluk içermemektedir.

Her bir toplantı 1,5 saat sürmektedir.

Toplantının 1 saati anlatım, son 30 dakikalık kısım sorular için kullanılmaktadır.

*10 kişi ve daha üzeri kişiler için özel gruplar online veya yüz yüze açılabilir.

Bilgi ve talep için: lütfen tıklayınız

 

aaaa

Astroloji bizlere gelecekten daha fazlasını armağan eder: Bugünü