İstanbul, 1971
Gazi Üniversitesi – İşletme
Öner Döşer Astro – Art Astroloji -Ustalık Diploması
FA Coach Academy – Yaşam Koçluğu, Kariyer Koçluğu ve İlişki Koçluğu
Kepler United Institute Dr. Lea Imsiragic- Enerji Astroloğu & Eğitmeni
Anodea Judith – Ruhun Yedi Penceresi Çakralar Eğitimi
Kepler College ve Steven Forrest’ın irili ufaklı birçok online eğitimi
Kitaplar: Yeniden Sevmek (2014), Güneş’in Doğsun (Ekim 2016)

Astrolojiyi bugünü yaşama sanatı olarak kullanmaktadır. Bedenimizdeki 7 ana enerji merkezinin (çakralar), astrolojide 7 gezegen ile temsil edildiği Enerji Astroloji metodu ile danışmanlık vermektedir. Kişilerin içindeki koşullanmış olan enerji akışlarını dengeye sokan bu modeli kullanarak; yaşamak istenen hayat ile yaşanan hayat arasındaki farkı minimum düzeye indirmeyi hedeflemektedir. Doğum anı enerjisinin “kader” adı verilen olayları, kişileri hayata çektiğini ve bedendeki bu enerjiyi dönüştürerek, hayatın dönüştürülebileceğinin farkındalığını, bilgisini ve tecrübesini sentezlemektedir.

Enerji Astroloji çalışmalarında doğum haritası referans alınarak gezegenlerin enerji egzersizleri, titreşimleri (ses çalışması) ve ilgili gezegenin olumlama cümleleri aracılığı ile enerji merkezlerini dengeleme çalışması yapmaktadır.

Önemli gökyüzü olaylarının ruhsal sebepleri ve etkileri, kadın-erkek ilişkileri, bedende konumlanmış gezegenlerin hayatımıza etkilerine değinen, hayata, ilişkilere ve astrolojiye dair konuşmalar yapmaktadır.

Tüm çalışmalarında kişilerin korku ile savaşmak yerine, bedenlerindeki sevgi ve korku enerjisinin birbiri ile barışı üzerine odaklanmaktadır.

aaaa

Astroloji bizlere gelecekten daha fazlasını armağan eder: Bugünü