Tutuluyoruz…

6ffc8b_40830c1e4a4a4f01912f0cf8405ffd4f
9 Mart sabah 04:00 sularında Balık burcunda bir Güneş tutulması  var. Etkileri hali hazırda başladı.
Güneş tutulması demek yeniay demektir. Yeniay demek yeni bir başlangıç demektir.  Her yeni başlangıç ise başka bir şeyin bitmiş olması demektir. O nedenle tutulmalarda ilk dikkat edilmesi gereken şey ne bitiyor ve ne başlar gibi görünüyor onu tespit etmektir. Çünkü tutulma esnasında neyin başladığını anlama şansımız çok düşük, ama neyin bittiğini daha rahat görebiliriz. Olaylar zinciri tutulmayı takip eden haftalarda gerçekleşmeye başlar. Her tutulma gerçekleştiği burcun temasını taşır. 9 Mart’taki tutulma Balık burcu teması taşıyor. Balık burcunun acı çekmek, vazgeçmek, oluruna bırakmak, kontrolü kaybetmek gibi temaları  vardır. Ancak Balık burcunun en derindeki teması iyileşmek, şifa bulmaktır. Bu tutulmaya Astrolojik başka bir gösterge olan Kiron da çok yakından dahil ve Kiron’un da ana teması;  içimizdeki en derin yara ve o yaranın şifasıdır.
Bu tutulmanın ana teması bize çok acı veren bir şeyin iyileşmeye başlayacağıdır. Başkalarına derman olup da bir türlü kendi derdimize çare bulamadığımız bir hayat alanımızda iyileşme başlayacaktır. Balık burcu değişken ve yumuşak bir burçtur. Venüs’ün yüceldiği, Neptün’ün yönettiği bir burç. Tamamen duygular, mucizeler, hayaller ile ilgilidir. Hayat bir rüyadır, bizim gördüğümüz, bazen arzularımızla bazen kabuslarımızla şekillenen bir rüya.  Bu tutulma arzular, hayaller, rüyalar ve en büyük umut olarak da şifa bulmak  ile ilgilidir.
Hangi yaranızın şifa bulmasını istiyorsunuz?
 Artık acısına katlanamadığınız yaranız nedir?
Acı çekmekten zevk almaya  veda edecek cesaretiniz var mı?
Hayattaki en büyük günahlardan birinin kendine acı çektirmek olduğunu biliyor musunuz?
Tutulmaya eşlik eden Kiron size soruyor:
Başkalarına dağıttığın ilacı kendin içmeye cesaretin var mı? Gerçek arzularının, gerçekten değer verdiğin şeylerin yer aldığı şifa bulacağın yeni bir rüya kurmaya hazır mısın?
Balık burcu Yaradan’a güvenmenin ve Yaradan’ın yazdığı kadere teslim olmanın da enerjisidir. Fakat birçoğumuzun halen  farkında olmadığı çok önemli bir şey; Yaradan çok ama çok cömert bize sadece bir tane kader yazmadı.  Teslimiyet ise sadece elinizden gelen her şeyi yaptığınız zaman sizi diğer kaderlere taşıyacak bir kapıdır. Yan gelip yatarak teslimiyet sizi boğulacağınız sulardan oluşan bir okyanusa taşır sadece.
Bana ne olacak peki, Terazi burçlarını nasıl etkileyecek, Kovalar için de geçerli mi diye sormayın.
Siz karar verin size ne olacağına.
Siz karar verin bundan sonra görmek istediğiniz rüyada kimlerin ve nelerin yer alacağına.
Rüyayı yazan da, oynayan da, yöneten de, diğer oyuncuları seçen de sizsiniz. Senaryonuzu ve kadronuzu gözden geçirin sadece.
Yeni rüyanızda başrolü size şifa olacak kişilere verin, rüyanıza onları davet edin. Elinizden gelen her şeyi yapın. Sonra teslim olun.
En güzel rüyalar sizlerin olsun.
“Dünya’nın en büyük yalanı nedir?” diye sordu küçük çocuk.
Bilge adam cevapladı:
 “Hayatın belli bir noktasında hepimiz hayatımızın kontrolünü kaybederiz ve hayatımız kader tarafından kontrol edilmeye başlar. İşte hayatın en büyük yalanı budur”
  •   
  •  

aaaa

Astroloji bizlere gelecekten daha fazlasını armağan eder: Bugünü